Kaja

Imię: Kaja (441/19)
Płeć: Kotka
Wiek: Około 9 lat
Czip: Brak

Kaja trafiła do schroniska OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni 28.09.2019r.
Kastracja/Sterylizacja: TAK
Szczepienie/ Odrobaczenie/ Odpchlenie: Tak /Tak /Tak

STOSUNEK DO DOROSŁYCH: Pozytywny
STOSUNEK DO DZIECI: Nie sprawdzono
STOSUNEK DO PSÓW : Nie sprawdzono
STOSUNEK DO KOTÓW: Pozytywny
ZDROWIE/CHARAKTER: Co byście zrobili gdybyście wyglądali dobrze, czuli się w miarę dobrze i mieli normalny apetyt, ale spożywane jedzenie za każdym razem wpadałoby Wam do nosa?
Tak żyje Kaja. Nie wiemy jak długo zmaga się ze swoim problemem. Wiemy, że ma około 9 lat i była koteczką wolno bytującą.
Trafiła do naszego schroniska z powodu kataru. Początkowo po antybiotykoterapii katar ustępował, jednak zaniepokoił nas widok spuchniętego lekko nosa.
Po dokładnych oględzinach okazało się, że w podniebieniu Kai jest dziura Tak, dziura na wylot do jamy nosowej, a w niej ciągły stan zapalny i zalegające resztki jedzenia utrudniały oddychanie i normalne pobieranie pokarmu. Stąd nieleczący się nieżyt nosa i złe samopoczucie koteczki.
Kaja w czasie pobytu w schronisku bardzo przyzwyczaiła się do bliskiego kontaktu z ludźmi i wiemy, że będzie cudowną koteczką domową.
Niestety dziura z Kają pozostanie, przeszła trzy operacje które niestety kończyły się zawsze niepowodzeniem. Kaja wymaga karmienia tylko mokrą karmą oraz co tygodniowych wizyt u weterynarza na zastrzyki.

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru nowego domu dla Kaji.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 58 622 25 52 lub mail: schronisko@ciapkowo.pl

Post navigation