Benka

„Witam Was serdecznie! Mam się świetnie, chociaż początkowo wszystkiego się bałam ale okazało się, że to nie jest takie straszne. Drzewa można gryźć, nawet odgryzać im gałęzie – w ogóle się nie buntują. Tak samo z trawnikiem. Kopię dziury na środku i nic z tej dziury nie wyłazi co by mnie mogło zjeść. Bardzo lubię się bawić zabawkami, gryźć różne przedmioty i skakać przez murek. Po prostu lubię spędzać czas na różnych ciekawych zajęciach.
Pozdrawiam przyjaciół ze schroniska. Benka
PS: zapomniałam, przekazuje Wam jeszcze kilka fotek z mojego podwórka”
 

8 comments for “Benka

 1. Aleksandra
  22 maja 2012 at 23:10

  Witaj Benka 🙂
  Jestem bardzo szczęśliwa,że znalazłaś dom,w którym jesteś szczęśliwa i kochana :)wiem…jak byłaś mniejsza to rozrabiałaś ale ja i tak bardzo Cię kochałam i kocham nadal :)….i bardzo tęsknię :(…Twój poprzedni właściciel zawiózł Cię z powrotem do schroniska a mi serce pękało ;(…okropnie sniezyło…a Ty szłaś powoli i miałaś tak okropnie smutne oczy ;(…On Cię oddał ale ja nadal bardzo Cię kocham :(….proszę …KOCHAJCIE BENKĘ!!!

  • Izabella
   22 maja 2012 at 23:23

   Witaj Aleksandra,
   Benka zanalazła bardzo dobry dom. Jestem pewna, że nowi opiekunowie kochają ją tak jak Ty. A do schroniska już nie wróci… Wiem to na pewno!
   Pozdrawiam

 2. Tobiasz
  14 marca 2012 at 16:42

  Chciałem się zapytać, czy ten piesek nadal jest do zaadoptowania ? Bardzo nam na nim zależy, ponieważ jest młody i widać, że radosny 🙂

  Tobiasz

 3. agnieszka kiedrowska
  8 marca 2012 at 19:49

  CHciałam sie dowiedzieć jakijej rasy jest ten prześliczny szczeniaczek i ile kosztuje prosze o kontakt i mam pytanie czy lubi dzieci

  z powarzaniem Agnieszka Kiedrowska

  • Izabella
   8 marca 2012 at 22:36

   Benka to suczka rasy mieszaniec. To 7 miesięczna sunia która potrzebuje dużo ruchu i zabawy. Koszt adopcji 80 zł. Zapraszamy do schroniska.

 4. Pozdrowienia ,Aga z Trójmiasta
  2 marca 2012 at 21:12

  Chciałabym zająć się szukaniem domu dla Benki,czy nadal jest w schronisku?

  • Izabella
   5 marca 2012 at 23:12

   Benka jest jeszcze w schronisku. Bardzo dziękujemy za pomoc w szukaniu domu dla suni.

   • Aga z Rumii
    6 marca 2012 at 18:19

    Witam , chciałabym się zapytać sie o adopcje Benka , czy jest jeszcze aktualna , jak wyglada sprawa adopcji (dokumenty , formularze etc) ??

Comments are closed.