Zwierzęta też chcą mieć Święta 2019!

Święta to czas kiedy obsypujemy prezentami wszystkich naszych Bliskich. W tym czasie nie możemy zapomnieć o tych, którzy z zupełnie nie swojej winy siedzą za kratami – czyli o bezdomnych zwierzakach w OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni.

Kolejny rok z rzędu mamy zaszczyt zaprosić Was do poznania i wparcia najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego schroniska, którzy ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. W tym szczególnym przedświątecznym czasie zachęcamy Was do zakupu małego prezentu dla zwierzaka, który sam nie umie o niego poprosić!

Zatem my prosimy w ich imieniu!
Także bądźcie czujni, bo będziemy regularnie przedstawiać Wam bohaterów i ich zwykłe-niezwykłe potrzeby!

Od czterech lat zaskakujecie nas frekwencją podczas wydarzenia a także ilością przekazanych prezentów, więc poniżej znajdziecie kilka podstawowych informacji:

Kiedy się widzimy pod Psiokocią Choinką?

Z prezentami dla zwierzaków zapraszamy Was do OTOZ Animals – Schronisko w ”Ciapkowo”, 14 grudnia w godz. 11:00-16:00.
To właśnie tego dnia pracownicy i wolontariusze oprowadzą Was po schronisku i przedstawią Wam beneficjentów oraz ich niesamowite historie.

Jeśli jednak nie możecie przyjechać w tym dniu do schroniska, proponujemy inne opcje, by spełnić ciche prośby do Mikołaja:

1. Można wysłać paczki na adres schroniska (możecie wskazać nasz adres już podczas zakupów w internetowym sklepie zoologicznym).
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” 81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A.

2. Przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień w godzinach pracy biura : od poniedziałku do piątku 11:00-17:00, sobota 11:00-16:00, niedziela 11:00-15:00.

Co będzie się działo tego dnia w Ciapkowie?
Stałym bywalcom tego wydarzenia nie musimy przypominać, że na terenie schroniska stanie ogromna choinka, pod którą będziecie mogli zostawiać prezenty dla wybranych przez siebie zwierzaków.
Tego dnia nie będzie mogło również zabraknąć przepysznych pierników wypiekanych specjalnie na tę okazję przez uczniów z SOSW2 Gdynia (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2).

Ci, którzy byli nieobecni podczas dnia otwartego schroniska, będą mieli okazję zwiedzić nowo powstały pawilon dla psiaków! Jako, że żadne zwierzę w tym roku nie spędzi zimy na dworze to i odwiedzający nie będą marzli a impreza będzie się odbywała w klimatyzowanych budynkach!

W tym roku będziecie mogli nabyć również kalendarz charytatywny dla ”Ciapkowa” czyli fantastyczną pracę naszych nieocenionych wolontariuszy! Jak co roku będziecie mogli odwiedzić również stoisko charytatywne fundacji ”Animalsi”, gdzie znajdziecie gadżety takie jak: koszulki, magnesy, breloczki, koszyczki handmade ze sznurka bawełnianego – wykonane specjalnie na tę okazję! Chyba nie musimy Wam mówić, że cały dochód zostanie przekazany dla podopiecznych schroniska – a więc warto tam zajrzeć!

Oprócz tego czeka Was jeszcze wiele innych atrakcji o których będziemy informować na wydarzeniu.

Bądźcie z nami!
Zapraszamy na V edycję wydarzenia ZWIERZĘTA TEŻ CHCĄ MIEĆ ŚWIĘTA 2019!

https://facebook.com/events/2435986369857564/?ti=as