II EDYCJA AUKCJI CHARYTATYWNEJ „PIES TROJAŃSKI”

Serdecznie zapraszamy już w najbliższą niedzielę 19.05 na II Edycję Aukcji Charytatywnej na rzecz podopiecznych naszego schroniska.

W tym roku aukcja zatytułowana „Pies Trojański” odbędzie się w Oliwski Ratusz Kultury! Organizatorami są miłośnicy zwierząt – studenci SPAW koło naukowe wydziału Rzeźby i Intermediów ASP Gdańsk.
Koło naukowe prowadzi niezastąpiona Prof. Małgorzata Kręcka Rozen-Kranz – wykładowczyni na Wydziale Rzeźby i Intermediów oraz ogromna miłośniczka zwierząt.

Prace studentów, które zostaną wystawione na aukcji, to rysunki oraz multiplikowane formy zwierząt. Prezentowane formy to nie rzeźby realistyczne jeden do jeden, a interpretacje i wariacje na hasło „Zwierzę”.

Środki uzbierane podczas licytacji zostaną w całości przeznaczone na rzecz psiaków oraz kotów przebywających pod naszą opieką.

W ubiegłym roku udało się zebrać ponad trzy tysiące złotych dla zwierzaków!
Czy w tym roku pobijemy rekord?

Ciekawostką przygotowaną przez studentów jest przeprowadzenie dzień przed aukcją (podczas Nocy Muzeów) dużej rzeźby psa przez miasto do Parku Oliwskiego. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej rozpropagować wydarzenie!

W czasie licytacji zostanie przeprowadzona zbiórka jedzenia oraz koców dla naszych podopiecznych.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Uwaga! Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, można zabrać swojego pupila.

Bądźcie z nami w niedzielę 19.05!
Pies Trojański | Aukcja Charytatywna prac studentów ASP

Piszą o tym https://www.evensi.com/pies-trojanski-aukcja-char…/308223671

https://m.trojmiasto.pl/…/Pies-Trojanski-charytatywna-aukcj…

https://www.wspolnotagdanska.pl/?s=wydarzenia&idw=1159