MATHEA – PROSIMY O DOM!

MATHEA – PROSIMY O DOM!

Mathea to średniej wielkości sunia o której śmiało można powiedzieć – psiak bez wad. Mogłoby się wydawać, że skoro jest psem idealnym to czas oczekiwania na nowy kochający dom będzie krótki. Niestety, jest zupełnie niewidzialna dla osób odwiedzających nasze schronisko. Jak gdyby była przezroczysta. Dlaczego? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie.

Bardzo Was dzisiaj prosimy o udostępnienie psinki. Niech zobaczy ją cały świat!

Mathea w ostatnim czasie poczuła się gorzej, widać było, że coś jej dolega. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że sunia choruje na niewydolność nerek, tak jak i Boro czy senior Maks. Mathea póki co jest stabilizowana, każdego dnia musi być „przepłukiwana” kroplówkami. Zapewne do końca życia będzie musiała jeść karmę dla psów z niewydolnością nerek typu Renal, otrzymuje suplementy RenalVet i 12.03 ponownie będzie miała pobraną krew do badania. Mocno liczymy na poprawę wyników. Tak samo jak mocno liczymy na to, że znajdzie się dobra dusza, która zechce podarować Mathei kochający dom. Czy przez swoją chorobę będzie skazana na mieszkanie za schroniskowymi kratami do końca swoich dni?

Prosimy, jeżeli planujesz przygarnąć pod swój dach czworonożnego życiowego rozbitka – zwróć uwagę na Matheę. Daj jej szansę. Jest wspaniałym, łagodnym psem. A do tego wszystkiego – Mathea potrafi się pięknie uśmiechać

Przyjdź i poznaj naszą podopieczną!
Pamiętajmy, nadzieja dla bezdomnych zwierząt odchodzi wraz z człowiekiem.

Nie możesz podarować suni domu?
Prosimy, pomóż nam pomagać. Wesprzyj leczenie, żywienie, suplementację naszych „nerkowych” psiaków.

Za każdą pomoc dziękujemy z całego serca!

Numer naszego konta bankowego
50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Dla nerkowych psiaków”
PayPal dostępny na naszej stronie www.ciapkowo.pl
Kontakt 58 622 25 52 lub schronisko@ciapkowo.pl
DZIĘKUJEMY!

fot. Flash & Fetch Photography