Zakochani w kotach!

Obchody Międzynarodowego Dnia Kota w OTOZ Animals Schronisko ‘’Ciapkowo’’ stały się już coroczną tradycją. Również i tym razem chcemy się z Wami spotkać, by wspólnie spędzać czas w towarzystwie Mruczków.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 16 lutego do kociej kawiarni ”Biały Kot” przy ul. Władysława IV 7-15 w Gdyni, gdzie będziecie mieli okazję wypić przepyszną kawę i przy okazji wesprzeć nasze kociaki zakupem gadżetu ze stoiska charytatywnego. Chyba nie musimy Wam mówić, że tam również będą koty do głaskania, oczekujące na adopcję oraz koci behawioryści z ”Ciapkowa”, którzy chętnie porozmawiają z Wami!

Następnego dnia, 17 lutego zapraszamy do OTOZ Animals Schronisko ‘’Ciapkowo’’ na Koci Dzień Otwarty, gdzie będziecie mogli poznać podopiecznych schroniska, dowiedzieć się na czym polega proces adopcji czy porozmawiać z kocim opiekunem o nurtujących Was kwestiach. Tego dnia nie może Was zabraknąć, bo odbędzie się także coroczna loteria fantowa z której dochód zostanie przekazany na Ciapkoty! W loterii jest do wygrania wiele ciekawych fantów a główna nagroda to ”koci” tort!

Czyli co, widzimy się w weekend 16-17.02 i wspólnie świętujemy Dzień Kota w towarzystwie pysznych ciast, kawy i oczywiście kotów? Pamiętajcie, że możecie wesprzeć nasze Mruczki nie tylko czułością ale także miękkim kocykiem, zabawką czy karmą!

A może ta wizyta sprawi, że zakochacie w jakimś bezdomnym kocie i podarujecie mu najwspanialszy prezent: Dom.

‘’Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy’’

Post navigation