SAMANTA

Wirtualnie adoptowany

Imię: Samanta (61/18)

Płeć: Suka

Sterylizacja/Kastracja: Nie (przed zabiegiem)

Wiek: około 5 lat

Wielkość: powyżej średniej

 

Samanta- młoda sunia, której życie rozpoczęło się w skandalicznych warunkach.

Dziewczynka trafiła do schroniska wraz ze swoją mamą Naną. Nana już ma cudowną rodzinę, jej córka niestety jeszcze nie miała takiego szczęścia. Sunie zostały interwencyjnie odebrane przez inspektorów OTOZ Animals ze złych warunków bytowych zagrażającym ich zdrowiu i życiu.

Samanta nie miała kochającego opiekuna ani prawdziwego domu. Człowieka poznała tylko od tej złej strony i pewnie dlatego w pierwszym kontakcie nie jest wylewna. Obserwuje jakby oczekiwała…tylko czego..? Pewnie większość ludzi nie chciałaby wiedzieć. Sunia boi się gwałtownych ruchów i niespodziewanych sytuacji. Ze strachu, gdy coś ją zaskoczy nowo poznane osoby odstrasza szczekaniem, a czasem lekkim szczypnięciem. Samanta by zaufać potrzebuje czasu i cierpliwości. Wystarczy poświęcić jej chwilę, a pokaże swój młodzieńczy charakter. Dziewczynka dobrze dogaduje się z innymi psami. Obecnie mieszka z pieskiem, z którym uwielbia się bawić. Nie znamy natomiast jej stosunku do kotów.

Schronisko nie jest odpowiednim miejscem dla żadnego zwierzaka, jednak te wrażliwe czują się w nim szczególnie źle, tak jak Samanta. Ze względu na lękliwy charakter sunia nie powinna mieszkać z małymi dziećmi. Opiekun tej jeszcze bojaźliwej czarnulki będzie musiał okazywać jej dużo cierpliwości, zapewnić spokojne warunki do życia i aktywne spacery.

Jeżeli jesteś wyrozumiałą osobą, która może pomóc suni pokonać lęki, przyjdź poznać naszą czarnulkę. Dziewczynka nie zostanie wydana do kojca czy na łańcuch. 

12258

Katarzyna Mikowska wirtualnie adoptowała Samante! Dziękujemy!!!

Michał został wirtualnym opiekunem Samanty! Dziękujemy!!!

Marta Lewandowska została wirtualną opiekunką Samanty! Dziękujemy!!!

Post navigation