CEZAR

Znalazł Dom!

Imię: Cezar (669/18)

Płeć: Pies

Sterylizacja/Kastracja: Nie (przed zabiegiem)

Wiek: około 4 lata

Wielkość: Powyżej średniej

 

Cezar – niezwykłej urody młody psiak oszukany przez człowieka. Historia Cezara jest jedną z wielu takich samych. Niekończąca się opowieścią o braku ludzkiej odpowiedzialności za drugą istotę. Ten trójkolorowy młodzieniec zanim stał się rezydentem Ciapkowa miał swojego człowieka, swój dom, ciepły kąt. Jednak wyjazd za granicę poprzedniego opiekuna Cezara okazał się ważniejszy niż wierny, czworonożny przyjaciel.

I chociaż nasza wiara w ludzką empatię po raz kolejny została mocno zachwiana wydaje się, że Cezar nie będzie potrzebował wiele by ponownie zaufać. Jest psiakiem całkowicie wpatrzonym w człowieka. Gdy przechodzi się między boksami nie da się nie zauważyć jego smutnego wzroku proszącego  choćby o odrobinę uwagi czy spacer.

Cezar dał się poznać jako bardzo delikatny i wrażliwy psiak, który coraz gorzej znosi pobyt w schronisku. Obecnie dzieli boks z dwoma samcami wobec, których nie przejawia żadnej agresji. Nie znamy stosunku chłopka do innych zwierząt. Jego łagodne usposobienie pozwala nam sądzić, że mógłby stać się członkiem rodziny również z dziećmi.

Wiemy, że chłopak nie lubi zostawać sam w domu. Przyszli opiekunowie muszą zatem nastawić się na konieczność pracy z psiakiem w tej kwestii. I nie zapominać, że to młody dżentelmen, więc jak na młodziaka przystało będzie potrzebował dużo ruchu, bo jak sprawdziliśmy uwielbia długie, aktywne spacery.

Szukamy chłopakowi rodziny. Nie wydamy go do kojca, na łańcuch ani stróżowania.

12258

Maria M. została wirtualną opiekunką Cezara! Dziękujemy!!! Magdalena Gołoś wirtualnie adoptowała Cezara! Dziękujemy!!! Julia została wirtualną opiekunką Cezara! Dziękujemy!!! Monika Deręgowska została wirtualną opiekunką Cezara! Dziękujemy!!! Michalina wirtualnie adoptowała Cezara! Dziękujemy!!!

Post navigation