BRUTUS

Znalazł Dom!

Imię: Brutus (527/18)

Płeć: Pies

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Wiek: około 9 lat

Wielkość Duży

 

Brutus jest starszym psiakiem, którego życie od początku nie było łatwe. Trafił do schroniska, gdy stał zbędny. Potraktowano Go dosłownie jak rzecz w tym przypadku alarm odstraszający, który po latach służby okazał się niepotrzebny, bo nie było już czego bronić. Smutek i żal do ludzi widać w każdym jego ruchu i smutnym spojrzeniu.  Brutus zachowuje się jakby wiedział, że stał się niepotrzebny i nie ma już dla kogo żyć.

Psiak przez lata wiernie służył i towarzyszył robotnikom przy budowie jednego z osiedli w Gdyni. Niestety….budowa się zakończyła, a Brutusa nikt nie chciał. Żaden z pracowników nie znalazł miejsca dla tego starzejącego się pieska. Został więc przekazany pod opiekę Ciapkowa i choć ma opiekę to z pewnością schroniskowy boks nie jest miejscem w którym Brutus powinien spędzać emeryturę. Zwłaszcza, że ten niezwykle łagodny i przyjazny psiak źle znosi pobyt w schronisku, a chore serce i stawy nie poprawiają jego stanu psychicznego.

Brutus pomimo tego, że ludzie Go zawiedli nadal pragnie kontaktu z człowiekiem. Po krótkim poznaniu okazuje się pieszczochem. Jest w tym jednak nienachalny. Wiemy, że lubi dzieci i nie problemu z innymi psiakami. Układy z kotami podobno bywały różne.

Ze względu na chore stawy i duże gabaryty Brutuska szukamy dla Niego domu lub mieszkania bez schodów. Nasz dżentelmen choć uwielbia spacery nie może już pokonywać maratonów.

Przyjdź, zakochaj się w Brutusie i pokaż mu, że nie musi starości spędzać w schronisku.

12258

Sergio G został wirtualnym opiekunem Brutusa! Dziękujemy!!! Natalia Wrzesińska wirtualnie adoptowała Brutusa! Dziękujemy!!! Iwona Sauter została wirtualnym opiekunem Brutusa! Dziękujemy!!! Paula Krukierek-Pabisiak wirtualnie adoptowała Brutusa! Dziękujemy!!! Weronika Stec została wirtualnym opiekunem Brutusa! Dziękujemy!!! Adriana Poziemska wirtualnie adoptowała Brutusa! Dziękujemy!!! Ania Radlak została wirtualną opiekunką Brutusa! Dziękujemy!!! Daria Rzemieniak wirtualnie adoptowała Brutusa! Dziekujemy!!! Iwona Sauter wirtualnie adoptowała Brutusa! Dziękujemy!!!