Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2018 !!!

Serdecznie zapraszamy do IV edycji Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta!
Już 15 grudnia możecie stać się prawdziwymi Mikołajami dla wszystkich tych zwierząt, które są bezdomne i porzucone!

 

Dla niewtajemniczonych śpieszymy z wyjaśnieniami:
W OTOZ Animals Schronisko ”Ciapkowo” w Gdyni przebywają setki zwierząt. Większość z nich to niestety psie i kocie staruszki z problemami ze stawami, nerkami, chorobami skórnymi. Wszystkie te stworzenia czekając na nowy dom, są poddawane leczeniu.

Część z nich nie jest w stanie funkcjonować bez preparatów wspomagających funkcje życiowe. I to właśnie te najbardziej potrzebujące stworzenia będziecie mogli wesprzeć w te Święta!

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku: Zwierzęta Też Chcą Mieć Święta 2018 , gdzie systematycznie będą udostępniane psiaki i kociaki oraz ich prośby!

Zdajemy sobie sprawę, że część z Was może nie chcieć czekać i woli od razu poznać gamę naszych potrzeb, dlatego pozwolimy sobie podesłać link: PrzystanekAlaska Charytatywnie

Więc krótko podsumujmy:

Co robimy? – Kupujemy prezenty w postaci preparatów, karmy, odżywek i co tylko Wam fantazja podsunie!
Kiedy i gdzie się widzimy? – Tu do wyboru jest kilka możliwości: prezenty można osobiście przynieść i złożyć pod naszą choinką 15 grudnia. Można przesłać pocztą na nasz adres, a także wziąć udział w Charytatywnym NaviDogu i przekazać prezenty organizatorom. 

Z tego miejsca chcemy podziękować niezastąpionym organizatorom obu tych wydarzeń: VRONA studioPrzystanekAlaska.pl i Pomorski Dogtrekking NaviDog.pl . To dzięki Wam tyle się dzieje!!!