JAGA – DWA TYGODNIE MĘCZARNI…OFIARA KŁUSOWNICZYCH WNYKÓW ! UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA !

Wirtualnie adoptowany

JAGA – DWA TYGODNIE MĘCZARNI…OFIARA KŁUSOWNICZYCH WNYKÓW ! UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA !

Tego się nie spodziewaliśmy. Różne przypadki obrażeń się zdarzają, ale z czymś takim jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy. Kilka dni temu Jaga trafiła pod naszą opiekę. W pierwszej chwili sprawiała wrażenie zdrowej, gdyby nie łapa, której nie chciała obciążyć. Widać było, że coś jej dolega. Na stawie skokowym zauważyliśmy niepokojące zgrubienie, obrzęk i zeschniętą ropę a także kawałek drutu. Nie ma wątpliwości, że Jaga złapała się we wnyki, które zastawił kłusownik !

Sunia przeszła natychmiastową operację usunięcia drutu, który już częściowo zdążył wrosnąć się w staw ! Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze kilka tygodni, a łapy nie udałoby się uratować. Nawet nie chcemy sobie wyobrażać ile musiała się nacierpieć.

Zastanawia nas fakt, w jaki sposób Jaga została uwolniona z zasadzki ? Gdyby nie ktoś (?) psinka mogła powoli konać w lesie uwięziona w pułapce bez wyjścia.

Jaga w tej chwili jest po operacji, dochodzi do siebie. Przede wszystkim jest bezpieczna pod naszą opieką. Jeżeli ktokolwiek z Państwa chciałby wspomóc schronisko w opłacie faktury za operację, będziemy bardzo wdzięczni. Za każdą pomoc dziękujemy z całego serca !

Pomimo tego co Jaga przeszła, nie straciła wiary w człowieka, jest bardzo otwartym i pozytywnym psem. Pozostaje tylko jedno najważniejsze pytanie.

Jak to możliwe, że w lesie tak często uczęszczanym przez ludzi i mieszczącym się tak blisko zabudowań, doszło do sytuacji, w której zwierzę zostało złapane w kłusownicze wnyki ?

Numer naszego konta bankowego
50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „JAGA”

Formularz Adopcji Wirtualnej (beta)

Dane dotyczące danego zwierzęcia

Imię (wymagane)

Nr Ewidencyjny

Rodzaj Opiekuna

Imię(wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (opcjonalne, ale bardzo ułatwi kontakt)

Wyrażam zgodę na umieszczenie na stronie Schroniska Ciapkowo następujących danych:

Akceptuję Regulamin Wirtualnej Adopcji i Politykę Prywatności.
Jeśli posiadasz skan dowodu wpłaty, to możesz go tu załączyć;).

Anita Piaskowska wirtualnie adoptowała Jagę! Dziękujemy!!!