Prosimy z całego serca o dom dla Leti na ostatni czas… musi zdążyć do domu !

Odeszła za TM

„Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy.” Haruki Murakami

Bywają w życiu takie sytuacje wobec których jesteśmy zupełnie bezsilni…

Prosimy z całego serca o dom dla Leti na ostatni czas… musi zdążyć do domu !

Leti to przeurocza sunia w typie jamnika. Psinka już bardzo wiele przeszła w swoim życiu a i teraz los jej nie oszczędza. W październiku musiała przejść operację amputacji tylnej łapki, niestety miała guza złośliwego. Przeszła wiele bólu i cierpienia, jednak nigdy nie straciła radości życia. Minęło sporo czasu zanim nauczyła się żyć na trzech łapkach, rehabilitacja trwała kilka miesięcy – dziś niepełnosprawność nie dokucza jej w normalnym funkcjonowaniu, bardzo dobrze sobie radzi będąc trójłapką. W tym kruchym i delikatnym ciałku kryje się dusza walecznego i dumnego lwa.

Dziś Leti znów musi walczyć… o swoje życie, o każdy dzień, każdy ruch. Dlaczego?

Leti odchodzi…

Okazało się, że niestety psinka ma przerzut do płuc, jeszcze niedawno wesoło ganiała na wspólnych spacerach z wolontariuszami, dziś walczy o każdy oddech. Nie zostało jej wiele czasu, może kila tygodni, może kilka dni. Jedno wiemy, nie może odejść w schroniskowym boksie. Żadne stworzenie, a tym bardziej pies pragnący kontaktu z człowiekiem nie zasłużył sobie na taki los.

Błagamy o dom tymczasowy na ostatni czas dla Leti, zdajemy sobie sprawę, że podarowanie domu śmiertelnie choremu psu jest bardzo trudną decyzją, jednak wierzymy, że będzie miała szansę na godne odejście u boku kochającego człowieka.

Zapewniamy opiekę weterynaryjną, karmę, leki – prosimy o serce dla suni i spokojny kochający dom na ostatni czas.

Leti jest podopieczną OTOZ Animals Schroniska Ciapkowo. Kontakt 58 622 25 52, schronisko@ciapkowo.pl

PROSIMY UDOSTĘPNIJ !

12258