DENAR- JESZCZE BĘDZIESZ PIĘKNYM I ZDROWYM PSIAKIEM ! PROSIMY O POMOC !

Wirtualnie adoptowany

denar3Nie krytykuj. Nie oceniaj. Jeżeli możesz – pomóż, udostępnij.

W życiu każdego człowieka są chwile, kiedy musi podjąć trudną decyzje. Taką musiała podjąć poprzednia opiekunka Denara. Osoba, która nie była w stanie nadal opiekować się psiakiem. Osoba, którą przerosła finansowo choroba Denara. W takich sytuacjach jak ta, po prostu wiemy, że musimy pomóc. Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

Denar ma 3 lata. Od ponad roku zmaga się z zaawansowaną ropowicą skóry wraz z zakażeniem drożdżakami Malassezia. Ropowica to ropne zapalenie tkanki podskórnej. Cechą charakterystyczną stanu zapalnego jest to, że rozszerza się na inne tkanki i narządy, doprowadzając do ich niewydolności, co z kolei może stanowić stan zagrożenia życia. Z przebiegu choroby podejrzewać można podstawę choroby na tle alergicznym, pokarmowym i atopowym zapaleniu skóry. Aby dokładnie zdiagnozować i podjąć efektywne leczenie psiaka, musimy wykonać szereg badań tj: badanie krwi o rozszerzonym profilu diagnostycznym wraz z tarczycą, badanie kału, kastrację, zeskrobiny na badanie histopatologiczne, badanie testów alergennych.

Denar poddany jest bezwzględnej diecie – otrzymuje tylko karmę suchą i mokrą RC Hypoallergenic lub Hills Prescription Diet Z/d. Psiak poddany jest również leczeniu. Aktualnie przyjmuje suplement Veto skin, antybiotyk, cynk, Rumentabs, suplementy takie jak Immunodol. Musimy zakupić leki – Zylexis, Apoquel 16mg w tabletkach, Bravecto 20-40kg na odrobaczenie, szampony specjalistyczne, preparaty do przemywania Imaverol, Dermatisan, Mannusan.
Leczenie Denara potrwa bardzo długo. Wierzymy, że uda nam się wspólnie z Wami pomóc po raz kolejny psiakowi, który jest w ogromnej potrzebie.

Jaki jest Denar? To mimo wszystko przepiękny, mądry psiak, który z godnością walczy z bardzo ciężką chorobą. Psiak, który ogromnie pragnie kontaktu z człowiekiem. Psiak, który z ufnością i spokojem poddaje się zabiegom przynoszącym mu choć przez chwilę ulgę. Ten kto pozna Denara nie będzie mógł wymazać z pamięci spojrzenia psa, który patrzy prosto w oczy „mówiąc” – pomóż mi, poświęć mi chwilę uwagi, zabierz na spacer !

Zwracamy się dzisiaj do wszystkich osób, którym los zwierząt nie jest obojętny. Pomóżcie nam go ratować.

Obiecaliśmy Denarowi, że będzie zdrowym przepięknym, dumnym psiakiem ! Nie możemy go zawieść !

Adoptuj Denara wirtualnie. Tak też możesz wesprzeć psiaka w czasie jego pobytu w schronisku.
Więcej informacji na temat Denara udzielą Państwu pracownicy schroniska. Kontakt 58 622 25 52 , schronisko@ciapkowo.pl

Psiaka można wesprzeć przesyłając datek na nasze konto: PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Pay Pal dostępny na naszej stronie www.ciapkowo.pl
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Denar”

Za każde wsparcie dziękujemy z całego serca !

12258

Anna S. została wirtualną opiekunką Denara! Dziękujemy!!!

Małgorzata Mikołajczyk wirtualnie adoptowała Denara! Dziękujemy!!!

Aleksandra Pasternacka została wirtualną opiekunką Denara! Dziękujemy!!!