CZUJECIE NADCHODZĄCĄ ZIMĘ ?

almondoBardzo wielu ludzi kojarzy tę porę roku ze świętami, czasem spędzonym w rodzinnym gronie, wspólnych zabawach w śnieżki czy jazdą na nartach.

Jaka dla schroniska jest zima ?

Zima to czas, którego zawsze boimy się najbardziej. To czas, kiedy smutek jest szczególnie widoczny wśród wszystkich zwierzaków przebywających w schroniskach. To czas, w którym szczególnie martwimy się ilu z naszych podopiecznych nie przeżyje nadchodzącego mrozu. Wobec których będziemy bezsilni, a widok psiaka zwiniętego z zimna w kłębek, z zamarzniętymi wąskami sprawi, że ból w sercu będzie jeszcze większy. Nie wszystkim ciapkom jesteśmy w stanie dać ogrzewane boksy, wielu z nich mieszka na zewnątrz, niektóre śpią zamiast w budach, na nich. Wówczas przynosimy im ciepłe kołdry bądź zabieramy choć na chwilę do ciepła aby się ogrzały. Ilu z nich znajdzie kochające domy? To pytanie zadajemy sobie codziennie…

Prosimy ! Pomóżcie nam znaleźć najlepsze domy dla naszych podopiecznych ! Niech zdążą do domu przed zimą !
Wiele z nich to psiaki oraz koty po dramatycznych przejściach. Szukamy ludzi wyjątkowych i odpowiedzialnych. Takich, którzy z pełną świadomością przyjmą zwierzaka ze schroniska do domu i będą go traktować jak nowego członka rodziny, którzy z pełną świadomością zaakceptują i będą pracować nad wiadomymi zaletami i wadami zwierzaka. Z wieloma jesteśmy zżyci przez lata. Przez długi czas widzimy jak bardzo się zmieniają, jak bardzo brakuje im kochających domów, jak bardzo potrzebują być blisko człowieka.

Przedstawiamy Wam małą cześć naszych podopiecznych. Być może skradną Twoje serce?

Chcesz weperzeć nasze działania ?

Prosimy, udostępnij ! 1 UDOSTĘPNIENIE TO JEDNA SZANSA NA DOM !

Często pytacie czego nam najbardziej potrzeba w tym wyjątkowo trudnym czasie. Są to : wysokoenergetyczna sucha karma dla psiaków i kotów, mokra karma np.Dolina Noteci, http://www.tofivet.pl/…/dolina-noteci-jagniecina-puszka-800… , kubraki z warstwą ocieplaną i przeciwdeszczową od rozmiaru maxi po mini, słoma, kołdry, koce, ręczniki, poszewki, stare ubrania do wykładania bud i posłanek. Materiały do wykonania klapek na budy http://allegro.pl/kurtyna-do-budy-buda-psa-oslona-wiatrolap… , wszelkie akcesoria – miski, zabawki, smycze, obroże itp., witaminy, suplementy na stawy dla seniorów.

Jeżeli chcesz przeznaczyć datek dla bezdomnych zwierzaków, prosimy o przelew na nasze konto

50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Zima”

FOT. Agata Łapińska – Flash & Fetch Photography