Munia

Znalazła Dom!

muniaImię: Munia (464/17)

Płeć: Sunia

Sterylizacja: Nie (przed zabiegiem)

Wiek: ok. 14 lat

Wielkość: Mała
Przyjdź do naszego schroniska i podaruj Muni to, czego najbardziej potrzebuje- kochający dom.
Gdy będziesz przechadzał się między boksami rozlegnie się głośne szczekanie. To głosy tych, którzy błagają o dom, o chwilę uwagi..o ukochanego człowieka u boku. Jednak znajdziesz i takie boksy, w których jest cisza. Pomyślisz, dlaczego ?
To „domy” tych psiaków, które straciły nadzieję, nie mają już siły prosić same o uwagę. Polegają na nas. A my, robimy wszystko by im pomóc. Jesteśmy ich głosem.
W jednym z nich stoi psi staruszek, sunia Munia. Stoi cichutko,choć nieśmiało merda ogonkiem. Stara się jak potrafi. Ona także potrzebuje miłośći…
I tak mijają miesiące, czasem lata. Psiaki takie czekają na cud, który być może nigdy się nie zdarzy. Dni, miesiące, lata, mijają na czekaniu, wpatrywaniu się z nadzieją, gdy ktoś przechodzi obok. Podnoszenia z radości swoich wysłużonych kostek gdy ktoś pogłaszcze i spuszczania nisko głowy ze smutku, gdy ktoś odchodzi. Ile jeszcze wytrzymają takie stare serduszka ? Ile jeszcze będą żyły w wielkiej nadziei, że może człowiek który nadchodzi to ten…że może właśnie teraz nadszedł mój czas na miłość i opiekę ? Być może będzie to bardzo krótki czas, jednak przepełniony radością, że w ostatnim czasie był ktoś kto kochał, dbał i wynagradzał wszystkie napotkane krzywdy.
Munia, choć serduszko ma chore, chce kochać i być kochaną ! Ma czternaście lat, a może i więcej. Trafiła do naszego schroniska jakiś czas temu. Uległa wypadkowi, ktoś ją potrącił i zostawił… Na szczęście Munia żyje, długo dochodziła do siebie. Potrzebuje specjalnej opieki, podawania leków na serduszko, karmienia miekkim jedzonkiem gdyż ząbków prawie nie ma. Miewa różne dni, raz czuje się lepiej, jest bardzo wesoła i chętna na spacerki, a raz smutna przesypia większość dnia.
Podaruj jej miłość… Niech zdąży do domu przed zimą ! Tak niewiele ma czasu..

Formularz Adopcji Wirtualnej (beta)

Dane dotyczące danego zwierzęcia

Imię (wymagane)

Nr Ewidencyjny

Rodzaj Opiekuna

Imię(wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (opcjonalne, ale bardzo ułatwi kontakt)

Wyrażam zgodę na umieszczenie na stronie Schroniska Ciapkowo następujących danych:

Akceptuję Regulamin Wirtualnej Adopcji i Politykę Prywatności.
Jeśli posiadasz skan dowodu wpłaty, to możesz go tu załączyć;).

Post navigation