PĄCZEK – DRAMATYCZNA HISTORIA Z DOBRYM ZAKOŃCZENIEM !

pączek2Pamiętacie Pączka ? Psiak trafił do naszego schroniska w opłakanym stanie. Jego skóra pokryta była licznymi ranami, był wychudzony i skrajnie zaniedbany. Niestety dotyk człowieka był mu równie obcy co zabiegi pielęgnacyjne. Często ze strachu reagował agresją nie pozwalając się dotknąć… i wtedy pojawił się on Karol – wolontariusz, który postanowił oswoić Pączusia. Przychodził do psiaka codziennie przez kilka miesięcy, wyprowadzał na spacery, socjalizował. Chcąc nie chcąc miłość i przywiązanie kwitło pomiędzy psiakiem a człowiekiem.

Przyszedł dzień kiedy to Karol postanowił podarować psiakowi dom tymczasowy (jednak my wiedzieliśmy, że ten dom nie będzie tymczasowy ), codziennie odwiedzał z nim gabinet weterynaryjny, dbał, czesał i kąpał. Jak myślicie ? Jakie zakończenie ma ta historia ?

Oczywiście ! PĄCZEK zostanie już do końca swoich dni u boku Karola, Magdy, Emmy i Peppera (również nasi byli podopieczni) !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali Pączusia przez cały czas!

Dziękujemy wspaniałym wolontariuszom oraz osobom prywatnym za opiekę nad Pączkiem i wreszcie ogromnie dziękujemy Magdzie oraz Karolowi za podarowanie chłopakowi kochającego domu ! Jesteśmy przekonani, że ma u Was jak „Pączek w maśle”

A jak wygląda dzisiaj Pączek ? Sami zobaczcie

Post navigation