Franio – zakleszczony pod maską samochodu, cudem uszedł z życiem! Drastyczne zdjęcia!

Czeka na wirtualną adopcję

20447056_1367867209929547_118636789_oGdy pracownicy warsztatu odpalali silnik samochodu, nie mieli świadomości, że mała istota tam siedzi. Zakleszczona i przerażona.

Franio w ostatniej chwili uciekł, jednak gdy trafił pod naszą opiekę, od razu było wiadomo, że nie bez uszczerbku na zdrowiu. Już na pierwszy rzut oka było widać ranę na grzbiecie i łokciu. Dalsze badania wykazały, że pękła kość w przedniej łapce. Obrażenia kociaka wskazują, że w samochodzie musiał spędzić całą drogę do warsztatu samochodowego.

Gdyby Franio nie miał tyle szczęścia, aż strach sobie wyobrazić co by mogło się stać.

W tej chwili rana na grzbiecie została zszyta, niestety nie ma możliwości by brzydko przypaloną ranę na łokciu próbować leczyć w ten sam sposób. I tu zaczyna się wielotygodniowa kuracja Frania..

Kociak jest słaby, odwodniony i wychudzony. Wyniki krwi i bladość dziąseł wskazują na anemię. Walczy z kocim katarem i gorączką. Dodatkowo będzie musiał być unieruchomiony przez kilka tygodni, aż rana będzie powoli ziarninowała a pęknięta kość się zrośnie.

I tu rodzi się pytanie. Dlaczego kolejny kociak, musi tyle wycierpieć, zanim zacznie cieszyć się życiem?

Z tego miejsca prosimy o pomoc w podarowaniu Franiowi nowego życia. Kociak potrzebuje Państwa wsparcia, bo w sezonie letnim jest jednym kilkudziesięciu kociąt, które trafiło pod opiekę naszej placówki. Franio walczy o życie w domu tymczasowym, gdzie jest pod stałą opieką.

Jednak jego potrzeby są ogromne.

Prosimy o pasty Vetoquinol Calo Pet oraz o odżywki Royal Canin Convalescence Support Instant Diet. Musimy również wzmocnić odporność malucha, dlatego potrzebne są syropki Immunoglukan P4H, dostępne w aptekach. Przed Franiem także wielotygodniowa antybiotykoterapia, dlatego prosimy o wsparcie finansowe.
I przede wszystkim, prosimy o trzymacie kciuków za naszego małego bohatera!

Chyba wszyscy zgodnie możemy powiedzieć, że jego miejsce jest u boku kochającego człowieka. Dajmy mu szansę!

Wszelkie dary można przekazywać osobiście w schronisku oraz przesyłać drogą pocztową:

OTOZ Animals Schronisko ‘’Ciapkowo’’

Ul. Małokacka 3A, 81 – 654 Gdynia

Dane do przelewu:

Numer konta:
50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Z dopiskiem ‘’Franio’’

Paypall dostępny na stronie: www.ciapkowo.pl

Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękujemy!

 

Reklama