Prosimy o pomoc dla Baśki !

baśkaKochani!

Wiele razy udowadnialiście, że nasi podopieczni mogą liczyć na Waszą pomoc. Dziś po raz kolejny bardzo potrzebujemy wsparcia. Na zdjęciu poniżej znajduje się BAŚKA, około 5-6 letnia suczka, która do schroniska OTOZ Animals „CIAPKOWO” w Gdyni trafiła na początku maja -została znaleziona przy drodze w lesie, najprawdopodobniej celowo porzucona. Na pierwszy rzut oka widać było, że sunia ma problemy z tylnymi nogami – nie stawia ich jak powinna i że jedna z łapek przy poruszaniu sprawia jej ból. Konieczna była diagnostyka ortopedyczna.

Prześwietlenie RTG wykazało dysplazję stawów biodrowych, problemy zwyrodnieniowe oraz zerwane więzadło krzyżowe w lewym stawie kolanowym, a także pogrubienie kości piszczelowej w prawej kończynie – najprawdopodobniej po starym złamaniu. Niestety z powodu znacznej nadwagi Baśki jej operacja musiała poczekać do chwili, aż suczka wystarczająco schudnie. Obecnie, po przeszło dwóch miesiącach, możemy już bezpiecznie przeprowadzić zabieg. Jego termin ustalono na 1 sierpnia.

Aby zapewnić Basi życie w komforcie musimy zrekonstruować zerwane więzadło, stosując nowoczesną i zalecaną dla cięższych psów metodę TTA Rapid. To poważna operacja i poważne koszta – aby ją zrealizować musimy zebrać 2500 zł. Dużo, ale Basia to fantastyczna, bardzo przyjazna i wdzięczna suczka – ma przed sobą jeszcze szmat życia i marzymy o tym, aby spędziła je szczęśliwa, wolna od bólu i zdolna do swobodnego poruszania przy boku opiekuna, który z pewnością już gdzieś tam na nią czeka – głęboko w to wierzymy.

Bez Was i Waszej pomocy nie damy rady. Jeśli więc możecie wesprzeć Baśkę najdrobniejszą choćby wpłatą, suplementami wspomagającymi stawy (Game Dog Aniflexi +, Gelacan Fast, Caniviton Forte), oraz karmą dietetyczną (BRIT CARE Grain-Free Senior & Light) będziemy ogromnie wdzięczni.

Dane do przelewu:
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo”
81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A
Numer konta:
50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Przelew z zagranicy
PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Koniecznie z dopiskiem „Dla Baśki”

Dziękujemy!

Post navigation