BRUTALNIE SKOPANA KOTKA TRAFIŁA DO CIAPKOWA!

Znalazła Dom!

18986307_10209382828827721_1284058521_oZrobimy wszystko by wróciła do zdrowia!

 

Papaja spędziła kilka dni i nocy w piwnicy zupełnie sama, przerażona. Jak się tam znalazła? Czy ktoś ją wyrzucił? Chciał się pozbyć jak niepotrzebnego mebla? Co musiała czuć?

Papaja ma pękniętą żuchwę i wybite zęby. Obrażenia wskazują na to, że to prawdopodobnie człowiek wyrządził jej taką krzywdę. Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić jak domowy, czysty i ufny kot musiał się czuć potraktowany w taki sposób. Czy szukała pomocy u człowieka i została tak brutalnie odtrącona ?

Wiemy na pewno, że kilka dni w wielkim cierpieniu była pozostawiona sama sobie. Gdyby nie dobra dusza, która zainteresowała się skrzywdzonym zwierzęciem – koteczka prawdopodobnie odeszłaby w ogromnych męczarniach. Przerażona, trafiła pod naszą opiekę.

Papaja musiała przejść natychmiastową operację drutowania złamanej żuchwy. W tej chwili jej stan jest stabilny, ale kotka może jeść tylko pokarm w postaci płynnej. Jest całkowicie zależna od człowieka. Nie jest w stanie samodzielnie jeść ani pić. Potrzebuje mnóstwa czasu i opieki aby móc wrócić do normalnego życia, aby ponownie zaufać człowiekowi…

Rozpoczęliśmy walkę o życie Papai!

Prosimy o pomoc w imieniu Papai. Wierzymy, że przy Państwa wsparciu będziemy mogli na nowo odbudować jej świat. Dać jej nowe życie i kochający dom.

Papaja potrzebuje wsparcia w postaci odżywki w proszku Royal Canin Convalescence Instant Diet Support (dostępny np. tu http://zooart.com.pl/product-pol-16643-ROYAL-CANIN-Convalescence-Support-20x50g-INSTANT-PROSZEK.html) oraz pasty z witaminami Vetoquinol Calo-Pet (dostępny np. tu http://www.krakvet.pl/vetoquinol-calopet-energetyczny-dodatek-zywieniowy-dla-psow-kotow-pasta-pg-13738.html). Koteczka potrzebuje również dobrej jakości mokrego jedzenia, które (rozwodnione) przyjmuje karmiona strzykawką. Koszty operacji, zdjęć RTG oraz antybiotykoterapii to 520 zł. Bardzo prosimy Państwa o wsparcie!

Darowizny materialne jak i finansowe można przekazywać do nas osobiście lub przelewem na konto.

Poniżej przedstawiamy dane do przelewu:

Numer naszego konta bankowego

50 1440 1026 0000 0000 0452 8344

Przelew z zagranicy

PL 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Ciapkowo w Gdyni z dopiskiem „Papaja’’

 

Formularz Adopcji Wirtualnej (beta)

Dane dotyczące danego zwierzęcia

Imię (wymagane)

Nr Ewidencyjny

Rodzaj Opiekuna

Imię(wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (opcjonalne, ale bardzo ułatwi kontakt)

Wyrażam zgodę na umieszczenie na stronie Schroniska Ciapkowo następujących danych:

Akceptuję Regulamin Wirtualnej Adopcji i Politykę Prywatności.
Jeśli posiadasz skan dowodu wpłaty, to możesz go tu załączyć;).

Reklama


Post navigation