Boja

Znalazła Dom!

BOJABoja 759/16 przepiękna, ok 8 letnia sunia w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Do schroniska trafiła po tym, jak jej Pani nie mogła się nią już dalej opiekować. Wprost z mieszkania trafiła do schroniskowego boksu. Mimo ogromnego stresu, jaki jej towarzyszył przez pierwsze tygodnie, z pokorą znosiła parszywy los. Nieśmiało i niepewnie dopominała się jedynie odrobiny zainteresowania ze strony człowieka.

Boja bardzo szybko przywiązuje się do ludzi, tą swoją ufnością rozkochała w sobie pracowników i wolontariuszy schroniska. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, gotowa do spaceru. Chętnie współpracuje, to mądra i bystra suczka, która nie traci nadziei na lepsze jutro.

Boja, mimo wieku jest w dobrej kondycji, nie dla niej już jednak godzinne harce, bowiem przy dłuższej aktywności nóżki pobolewają. Na co dzień funkcjonuje bez problemów, profilaktycznie jednak przyjmuje suplementy na stawy.

Choć w poprzednim domu była jedynaczką, schroniskowy boks dzieli z dwoma, spokojnymi samcami, z którymi dobrze się dogaduje. Przy mądrym przewodniku i uległym czworonogu mogłaby zamieszkać z drugim psem.

Invalid Displayed Gallery

 

12258

Post navigation